-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади
Оголошено тендер
22 444 800.00
UAH
Номер:
493ad516b94e4d97bd7c49a5049e334c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-009377-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
22 444 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.08.2026 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНововолинська
Сума5 944 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчування учнів закладів загальної середньої освіти
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНововолинська
Сума16 500 000.00 UAH