• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги (Послуги страхування орендованого майна)

Послуги страхування орендованого майна

  • Подача пропозицій період закінчився 21 день назад
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Призупинено

330 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6bd51dddfeb84d05a9db25543b4ad2e6
Внутрішній номер закупівлі: 30028680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-010489-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 16:29 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 16:29 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 27.08.2026 15:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 000.00 Послуги страхування орендованого майна