-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги (Послуги страхування орендованого майна)
Оголошено тендер
330 000.00
UAH
Номер:
859b729209944b2fa2c502c9b1b7e5dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-012217-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги (Послуги страхування орендованого майна)
Примітки:
Послуги страхування орендованого майна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.08.2026 16:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги страхування орендованого майна
Кількість
138 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума330 000.00 UAH