• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 14 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 14 днів назад

3 714 873.75 UAH без ПДВ
Номер: 16e52bf2df094127a0a1a6f69084d3aa
Внутрішній номер закупівлі: 30028429
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-010239-a   
Замовник: Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України
Контактна особа: Ткаченко Марина Анатоліївна +380567134097 dniproise@ukr.net http://just-dnipro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 714 873.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 15:59 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 15:59 - 17.08.2026 00:00
Аукціон: 17.08.2026 12:23 - 17.08.2026 12:46
Період кваліфікації: 17.08.2026 12:46 - 19.08.2026 11:14
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 714 873.75 Ноутбук