-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
4 457 848.50
UAH
Номер:
8a8b15de2fea442f86519a2296c69ee7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-011631-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315529
-
Адреса:
49619, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315529
-
Адреса:
49619, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 457 848.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.08.2026 15:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
98 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума4 457 848.50 UAH