-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Медичні вироби для ортопедичних втручань
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-003062-a
Завершена
897 519.63
UAH без ПДВ
Номер:
b659ffee9e374c54b34a135197ba17b7
Внутрішній номер закупівлі:
30021275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-003062-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бузницька Наталія Василівна 380445277756 NBuznytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
897 519.63 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:01 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:01 - 15.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:36
Період кваліфікації:
15.08.2026 10:00 - 21.08.2026 16:07
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴897 519.63 Медичні вироби для ортопедичних втручань