-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби для ортопедичних втручань
Оголошено тендер
960 346.00
UAH
Номер:
7cd8cc53f8af4c83a0a44708e4fca4d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-000497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
960 346.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні вироби для ортопедичних втручань
Примітки:
РП
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
07.08.2026 08:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума960 346.00 UAH