-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-004764-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 13 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 13 днів назад
35 483 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
1a2c02ceddd845669688d59247933b41
Внутрішній номер закупівлі:
30010895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-004764-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
35 483 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 12:12 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 12:12 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
14.08.2026 11:14 - 14.08.2026 13:11
Період кваліфікації:
14.08.2026 13:11 - 18.08.2026 11:48
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 708 400.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1
- Лот №2 ₴2 686 440.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т. Шевченко
- Лот №3 ₴1 098 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Спеціалізованій школа І-ІІІ ступенів №3 ім.Ф.Ракоці ІІ з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
- Лот №4 ₴2 122 800.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Спеціалізованій школі № 4
- Лот №5 ₴2 269 200.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Мукачівському ліцеї № 5
- Лот №6 ₴3 111 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Мукачівському ліцей № 6
- Лот №7 ₴1 277 340.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7
- Лот №8 ₴366 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Мукачівській гімназії № 9
- Лот №9 ₴2 141 100.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Мукачівському ліцеї №10
- Лот №10 ₴3 246 420.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Мукачівському ліцеї №11
- Лот №11 ₴3 641 700.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13
- Лот №12 ₴2 562 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №14
- Лот №13 ₴2 049 600.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Спеціалізованій школі № 16
- Лот №14 ₴2 726 700.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20
- Лот №15 ₴2 525 400.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Мукачівському ліцеї №8
- Лот №16 ₴951 600.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 9-11 класів у Мукачівського ліцею