• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році

Оголошено тендер

35 483 700.00 UAH
Номер: 91361aa688244e3c8c9135a975f54f9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-003247-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
Очікувана вартість: 35 483 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 06.08.2026 10:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 16 послуга
Період постачання до 30.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума27 295 180.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума8 188 520.00 UAH