-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-004756-a
Торги не відбулися
1 089 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1b1214ab0734b4aa453da48e9c783ef
Внутрішній номер закупівлі:
29997960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-004756-a
Замовник:
Військова частина А4138
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614863
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Анатолій Кухар +380938657217 a4138zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 089 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 11:59 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 11:59 - 13.08.2026 12:00
Аукціон:
з 14.08.2026 14:24
Період кваліфікації:
13.08.2026 12:00 - 19.08.2026 10:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 089 500.00 Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)