-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)
Оголошено тендер
1 089 500.00
UAH
Номер:
dea9abb841b24dbab682fc5c9f0c93a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-005559-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А4138
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614863
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А4138
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614863
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 089 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
05.08.2026 11:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Захисний шолом в комплекті з захисним коміром
Кількість
50 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 089 500.00 UAH