• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ 75″ З КОМП’ЮТЕРНИМ МОДУЛЕМ ТА НАСТІННИМ КРІПЛЕННЯМ

Закупівля в межах реалізації ініціативи Ukraine Facility згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY, ратифікованої Законом № 3786-IX від 06.06.2024 року. Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.

  • Подача пропозицій період закінчився 18 днів назад
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Призупинено

871 888.90 UAH без ПДВ
Номер: 3db0bc4c257340daac004b7a105db500
Внутрішній номер закупівлі: 29984563
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-004116-a   
Замовник: Степанський академічний ліцей Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області
Контактна особа: Забілик Марина 380989597181 maryna199325@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 871 888.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 11:52 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 11:52 - 13.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴871 888.90 ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ 75″ З КОМП’ЮТЕРНИМ МОДУЛЕМ ТА НАСТІННИМ КРІПЛЕННЯМ