-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ 75″ З КОМП’ЮТЕРНИМ МОДУЛЕМ ТА НАСТІННИМ КРІПЛЕННЯМ
Оголошено тендер
1 046 266.70
UAH
Номер:
1f76b811fe8a4697b438884b72776533
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-003811-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Степанський академічний ліцей Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
46333961
-
Адреса:
34560, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, селище Степань, вул.Дорошенка, будинок 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Степанський академічний ліцей Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
46333961
-
Адреса:
34560, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, селище Степань, вул.Дорошенка, будинок 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 046 266.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ 75″ З КОМП’ЮТЕРНИМ МОДУЛЕМ ТА НАСТІННИМ КРІПЛЕННЯМ
Примітки:
Закупівля в межах реалізації ініціативи Ukraine Facility згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY, ратифікованої Законом № 3786-IX від 06.06.2024 року.
Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.08.2026 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписКПКВК (0611184) - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума993 953.37 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтепань
Сума52 313.33 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-090326-C7D96B8B
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи “Нова українська школа" в закладах загальної середньої освіти Степанської територіальної громади
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-090326-C7D96B8B