• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)

Завершена

3 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 96593437b6b7419a905f902ddd9ee63d
Внутрішній номер закупівлі: 29984251
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-003818-a   
Замовник: ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Ольга Гнатусько +380672576456 o.hnatusko@ukr.net https://www.chortkivmr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань проведення закупівлі відкриті торги з особливостями ДК 021:2015:60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення (Послуги з міжнародного перевезення дітей на відпочинок та оздоровлення) UA-2026-06-10-008600-a - відміна торгів з подальшою підготовкою протокольного рішення з обгрунтуванням щодо укладення прямого договору
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 48501, Україна, Тернопільська область, місто Чортків, вулиця Т.Шевченка, 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮРИДИЧНА ФІРМА "СВІТ ПРАВА"
Ціна пропозиції 3 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 11:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ea10277068094d34962ea458c32b7a76
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-04-003818-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮРИДИЧНА ФІРМА "СВІТ ПРАВА"
Номер договору: СП 266/26
Сума договору: 3 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 29.07.2026 12:45
Статус:
Підписаний