-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)
Оголошено тендер
3 600.00
UAH
Номер:
aec3db3e9e2c469cb160d71408e59074
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-004860-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Юридичні послуги з питань проведення закупівлі відкриті торги з особливостями ДК 021:2015:60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення (Послуги з міжнародного перевезення дітей на відпочинок та оздоровлення) UA-2026-06-10-008600-a - відміна торгів з подальшою підготовкою протокольного рішення з обгрунтуванням щодо укладення прямого договору
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума3 600.00 UAH