-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)
3 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea10277068094d34962ea458c32b7a76
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-003818-a-a1
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Контактна особа:
Ольга Гнатусько +380672576456 o.hnatusko@ukr.net https://www.chortkivmr.gov.ua/
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮРИДИЧНА ФІРМА "СВІТ ПРАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34419048
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ОЛ.СТЕПАНІВНИ будинок 35 А квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Номер договору:
СП 266/26
Дата підписання:
29.07.2026 12:45
Період дії договору:
29.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
3 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань проведення закупівлі відкриті торги з особливостями ДК 021:2015:60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення (Послуги з міжнародного перевезення дітей на відпочинок та оздоровлення) UA-2026-06-10-008600-a - відміна торгів з подальшою підготовкою протокольного рішення з обгрунтуванням щодо укладення прямого договору
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
48501, Україна, Тернопільська область, місто Чортків, вулиця Т.Шевченка, 21
На карті