• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)

Завершена

4 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 41f80999b2944bdbafe28fc992793672
Внутрішній номер закупівлі: 29983706
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-003274-a   
Замовник: ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Ольга Гнатусько +380672576456 o.hnatusko@ukr.net https://www.chortkivmr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань проведення закупівлі відкриті торги з особливостями ДК 021:2015:71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення робочого проєкту землеустрою щодо рекультивації порушених земель місця розміщення відходів по вулиці Петра Чубинського в місті Чортків Тернопільської області)
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 48501, Україна, Тернопільська область, місто Чортків, вулиця Т.Шевченка, 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮРИДИЧНА ФІРМА "СВІТ ПРАВА"
Ціна пропозиції 4 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 11:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ece091b7df5c4e2bb7ad400cc5bf35fc
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-04-003274-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮРИДИЧНА ФІРМА "СВІТ ПРАВА"
Номер договору: СП 292/26
Сума договору: 4 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 29.07.2026 12:30
Статус:
Підписаний