-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)
Оголошено тендер
4 800.00
UAH
Номер:
60df5f422afa407aa1adb9eb1da0b336
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-004203-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 11:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Юридичні послуги з питань проведення закупівлі відкриті торги з особливостями ДК 021:2015:71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення робочого проєкту землеустрою щодо рекультивації порушених земель місця розміщення відходів по вулиці Петра Чубинського в місті Чортків Тернопільської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума4 800.00 UAH