-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель)
4 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ece091b7df5c4e2bb7ad400cc5bf35fc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-003274-a-a1
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Контактна особа:
Ольга Гнатусько +380672576456 o.hnatusko@ukr.net https://www.chortkivmr.gov.ua/
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮРИДИЧНА ФІРМА "СВІТ ПРАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34419048
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ОЛ.СТЕПАНІВНИ будинок 35 А квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Номер договору:
СП 292/26
Дата підписання:
29.07.2026 12:30
Період дії договору:
29.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
4 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань проведення закупівлі відкриті торги з особливостями ДК 021:2015:71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення робочого проєкту землеустрою щодо рекультивації порушених земель місця розміщення відходів по вулиці Петра Чубинського в місті Чортків Тернопільської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
48501, Україна, Тернопільська область, місто Чортків, вулиця Т.Шевченка, 21
На карті