-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прапори за кодом CPV за ДК 021:2015 — 35820000-8- Допоміжне екіпірування
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011494-a
Закупівля здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, не поділяється на лоти
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 14 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 14 робочих днів
88 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
97dddcb92b9d4842a5c957526b30f894
Внутрішній номер закупівлі:
29979939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011494-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32995697
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Носівка, вулиця Комунальна, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончар Валентина 380962942162 nos_komunalnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
88 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 19:07 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 19:07 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
11.08.2026 15:33 - 11.08.2026 16:02
Період кваліфікації:
з 11.08.2026 16:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴88 000.00 Прапори за кодом CPV за ДК 021:2015 — 35820000-8- Допоміжне екіпірування