• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прапори за кодом CPV за ДК 021:2015 — 35820000-8- Допоміжне екіпірування

Оголошено тендер

105 600.00 UAH
Номер: b0a95eb9fbb847838fc66dcf50652a9a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-014534-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 105 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прапори за кодом CPV за ДК 021:2015 — 35820000-8- Допоміжне екіпірування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпірування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.08.2026 18:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Прапор України 1,4*0,9 м (Ocsford)
Код ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпірування
Кількість 110 штука
Період постачання (не задано)
- Прапор України 1,4*0,9 м(габардин)
Код ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпірування
Кількість 220 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНосівська
Сума105 600.00 UAH