-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007656-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 14 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 14 днів назад
2 947 386.00
UAH без ПДВ
Номер:
3182a31981384a5c86702d2a7fdaede0
Внутрішній номер закупівлі:
29965633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007656-a
Замовник:
Білківський ліцей Білківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22099996
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, село Білки, вулиця Центральна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вараді Мирослава Іванівна +380314475368 bilky.zosh_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 947 386.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:45 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:45 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
10.08.2026 13:01 - 10.08.2026 13:57
Період кваліфікації:
10.08.2026 13:57 - 19.08.2026 12:13
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴780 390.00 Кейтерингові послуги для учнів 1-4 класів Білківського ліцею Білківської сільської ради
- Лот №2 ₴2 166 996.00 Кейтерингові послуги для учнів 5-11 класів Білківського ліцею Білківської сільської ради