-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради
Оголошено тендер
2 947 386.00
UAH
Номер:
9a84f55958e04b7598473a488839fa39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-007638-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Білківський ліцей Білківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22099996
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, село Білки, вулиця Центральна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Білківський ліцей Білківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22099996
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, село Білки, вулиця Центральна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 947 386.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.07.2026 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради
Кількість
39778 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілківська
Сума680 166.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти спеціального фонду державного та місцевих бюджетів
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 267 220.00 UAH