-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт із заміною дерев’яних дверних блоків у головному корпусі (будівля літера А) Комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1», за адресою: вул. Богатирська, 30
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-011548-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 14 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 14 днів назад
1 480 275.00
UAH без ПДВ
Номер:
4772247fcc04436483be28c3346e0c12
Внутрішній номер закупівлі:
29946759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-011548-a
Замовник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ГРИЩЕНКО Світлана Володимирівна 380442013256 fin_kmdkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 480 275.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 10:18 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 10:18 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
07.08.2026 13:11 - 07.08.2026 13:40
Період кваліфікації:
07.08.2026 13:40 - 19.08.2026 22:26
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 480 275.00 Поточний ремонт із заміною дерев’яних дверних блоків у головному корпусі (будівля літера А) Комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1», за адресою: вул. Богатирська, 30