• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт із заміною дерев’яних дверних блоків у головному корпусі (будівля літера А) Комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1», за адресою: вул. Богатирська, 30

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 13 днів назад

1 480 275.00 UAH без ПДВ
Період оскарження: 30.07.2026 10:18 - 04.08.2026 00:00
Вимога
Є відповідь

щодо визначення учасника переоможцем

Номер: 96947b25b0d04dc08cb39d20df6d266a
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-29-011548-a.a3
Назва: щодо визначення учасника переоможцем
Вимога:
Вимогами Замовника передбачено, що ціна тендерної пропозиції повинна складатися з вартості будівельних робіт, вартості устаткування, що монтується чи не монтується, меблів, інвентарю та інших витрат, включати в себе всі витрати, податки і збори, необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені, згідно із законодавством України. Окрім того ця норма передбачена п.5.1. Настанови - У ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірній ціні) окремим розділом враховуються також кошти на покриття витрат, пов’язаних з придбанням та доставкою на об’єкт будівництва устаткування, меблів та інвентарю, забезпечення яким покладається на учасника процедури закупівлі (підрядника). В свою чергу ТОВ «ЄВРОБУД ГРУП» не передбачили в своїй договірній ціні вартості устаткування, меблів, та інвентарю Оскільки Учасник ТОВ ЄВРОБУД ГРУП не вказав в своїй договірній ціні вартості устаткування, меблів, та інвентарю вважаємо його визначення переможцем таким, що не відповідає законодавству та вимагаємо відхилення пропозиції учасника ТОВ «ЄВРОБУД ГРУП
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Шановний Учаснику. Відповідно до рішення Комісії АМКУ № 10137-р/пк-пз від 21.08.2026, скаргу ТОВ «ЄВРОБУД ГРУП» було прийнято до розгляду. Згідно з частиною 17 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (та пунктом 59 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178), з моменту прийняття скарги до розгляду електронною системою закупівель автоматично зупиняється перебіг строків, а замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо оскаржуваної процедури закупівлі, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. З огляду на зазначене, під час розгляду скарги ТОВ «ЄВРОБУД ГРУП» в Органі оскарження, єдиною законною процесуальною дією Замовника в цей період є добровільне усунення порушень, зазначених у скарзі.
Статус вимоги: Не задоволено
Скарга
Прийнята до розгляду
КЕП

Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості) на рішення замовника, у порядку та строки, визначених статтею 18 Закону та пунктом 56 Особливостей

Номер: 8a01ea3d9ab34f148a337f75a7c0fde3
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-29-011548-a.a2
Назва: Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості) на рішення замовника, у порядку та строки, визначених статтею 18 Закону та пунктом 56 Особливостей
Скарга:
Дата розгляду скарги: 31.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 21.08.2026 15:44
Автор: ТОВ "ЄВРОБУД ГРУП", Олена Петрова +380504002174 eurobudgroup@ukr.net

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 8d05a3a1bafe422cba5302a7c575d964
Заголовок пункту скарги: Щодо неправомірності відхилення тендерної пропозиції Скаржника.
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі
Тип порушення: Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі
Опис суті пункту скарги: Скаржник не погоджується з рішенням Замовника про відхилення його тендерної пропозиції, вважає таке рішення необґрунтованим та таким, що прийняте з порушенням вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника

Запити Органу оскарження

Вимога
Є відповідь

Замовником фактично застосовано нечинну редакцію форми договірної ціни, що призвело до безпідставного відхилення нашої тендерної пропозиції.

Номер: 3b6e1d5f8a59424abde7e3498f1a9983
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-29-011548-a.a1
Назва: Замовником фактично застосовано нечинну редакцію форми договірної ціни, що призвело до безпідставного відхилення нашої тендерної пропозиції.
Вимога:
**Шановний Замовнику!** Щодо протоколу про відхилення нашої тендерної пропозиції повідомляємо, що наведені у ньому підстави для відхилення є необґрунтованими та не відповідають чинним кошторисним нормам. У протоколі про відхилення Ви зазначаєте, що договірна ціна, надана нами у складі тендерної пропозиції, не відповідає Додатку 30 до Настанови з визначення вартості будівництва, оскільки у ній нібито відсутня графа **«Визначено згідно з __________»**. Звертаємо Вашу увагу, що таке твердження є помилковим. Відповідно до **Зміни № 5 до кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва»**, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від **09.03.2026 № 456**, яка набрала чинності **10.03.2026**, до форми договірної ціни були внесені відповідні зміни, зокрема **графу «Визначено згідно з __________» виключено з форми договірної ціни**. Отже, на дату подання нашої тендерної пропозиції зазначена графа **не є складовою чинної форми договірної ціни**. Відсутність такої графи у наданій нами договірній ціні не може розцінюватися як невідповідність вимогам чинної редакції Настанови та тендерної документації. Таким чином, висновок Замовника про те, що договірна ціна не відповідає Додатку 30 до Настанови виключно через відсутність графи **«Визначено згідно з __________»**, ґрунтується на формі документа, яка на момент проведення закупівлі вже була змінена та не містила зазначеної графи. Вважаємо, що Замовником фактично застосовано **нечинну редакцію форми договірної ціни**, що призвело до безпідставного відхилення нашої тендерної пропозиції. Наголошуємо, що відхилення тендерної пропозиції може здійснюватися виключно на підставах та в порядку, визначених законодавством у сфері публічних закупівель. Формальна відсутність реквізиту, який був виключений із чинної форми нормативними змінами, очевидно не може бути законною підставою для відхилення пропозиції учасника. У зв’язку з викладеним **вимагаємо скасувати рішення про відхилення нашої тендерної пропозиції як таке, що прийняте без належних правових підстав та ґрунтується на застосуванні нечинної редакції форми договірної ціни**, та здійснити повторний розгляд нашої тендерної пропозиції з урахуванням чинної редакції Настанови. У разі неврахування наведених аргументів та залишення незаконного рішення про відхилення без змін, ми будемо змушені звернутися до **Антимонопольного комітету України** зі скаргою на дії Замовника з метою захисту своїх прав та законних інтересів, а також вимагати перевірки правомірності прийнятого рішення. **Просимо надати обґрунтовану відповідь та скасувати рішення про відхилення нашої тендерної пропозиції.**
Пов'язані документи: Учасник
Вирішення: Вимога учасника ТОВ "Євробуд Груп" щодо неправомірного відхилення буде задоволена
Статус вимоги: Задоволено