-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт із заміною дерев’яних дверних блоків у головному корпусі (будівля літера А) Комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1», за адресою: вул. Богатирська, 30
Оголошено тендер
1 776 330.00
UAH
Номер:
1d25745b86d1490e8e4c1c6d916c012a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-000202-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 776 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт із заміною дерев’яних дверних блоків у головному корпусі (будівля літера А) Комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1», за адресою: вул. Богатирська, 30
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Дата опублікування:
29.07.2026 08:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства та/або кошти, отримані від НСЗУ
Сума1 776 330.00 UAH