-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44220000-8 Столярні вироби (44221220-3 Протипожежні двері)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-009765-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
125 466.67
UAH без ПДВ
Номер:
c7414cb528414feb9d47e61e4bde4b23
Внутрішній номер закупівлі:
29944974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-009765-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua http://solom.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 466.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:31 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:31 - 06.08.2026 10:00
Аукціон:
07.08.2026 14:40 - 07.08.2026 15:09
Період кваліфікації:
07.08.2026 15:09 - 19.08.2026 17:26
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 466.67 44220000-8 Столярні вироби (44221220-3 Протипожежні двері)