• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44220000-8 Столярні вироби (44221220-3 Протипожежні двері)

Оголошено тендер

150 560.00 UAH
Номер: 5c92a3dd2e334e9ba6f0b372295115ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-010603-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 150 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44220000-8 Столярні вироби (44221220-3 Протипожежні двері)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.07.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума150 560.00 UAH