-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології та математики для створення сучасного освітнього простору у пілотних закладах освіти за проєктом "Нова українська школа" на 2026 рік (код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (39162100-6 — Навчальне обладнання))
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-008190-a
Завершена
4 002 409.00
UAH без ПДВ
Номер:
92a0615aa98e4a188f36c9e8dee74306
Внутрішній номер закупівлі:
29943409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-008190-a
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гакал Валентина Володимирівна +380678404547 tenderosvitanizhyn@ukr.net https://uo.gov.ua/
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 002 409.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 15:26 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 15:26 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:36
Період кваліфікації:
06.08.2026 00:00 - 07.08.2026 15:26
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 002 409.00 Комплекти обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології та математики для створення сучасного освітнього простору у пілотних закладах освіти за проєктом "Нова українська школа" на 2026 рік (код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (39162100-6 — Навчальне обладнання))