-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології та математики для створення сучасного освітнього простору у пілотних закладах освіти за проєктом "Нова українська школа" на 2026 рік (код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (39162100-6 — Навчальне обладнання))
Оголошено тендер
4 802 890.80
UAH
Номер:
eae94120e19545f4b38c4f0d2cf93a49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-009084-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 802 890.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології та математики для створення сучасного освітнього простору у пілотних закладах освіти за проєктом "Нова українська школа" на 2026 рік (код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (39162100-6 — Навчальне обладнання))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.07.2026 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума4 802 890.80 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-250326-1D7A2A9D
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа" (ліцей)
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-250326-1D7A2A9D