-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих, дієтичне харчування дорослих при цукровому діабеті, покращене харчування пацієнтів за нормою №5 – лікувальна))
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-005734-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
3 467 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
264d56377c37461caed6c0c8cdf4d044
Внутрішній номер закупівлі:
29940957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-005734-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 467 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 14:16 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 14:16 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
25.08.2026 13:56 - 25.08.2026 14:25
Період кваліфікації:
з 25.08.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 467 400.00 ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих, дієтичне харчування дорослих при цукровому діабеті, покращене харчування пацієнтів за нормою №5 – лікувальна))