-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих, дієтичне харчування дорослих при цукровому діабеті, покращене харчування пацієнтів за нормою №5 – лікувальна))
Оголошено тендер
3 467 400.00
UAH
Номер:
8263fe3b485245918d4948999957e5e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-005740-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 467 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих, дієтичне харчування дорослих при цукровому діабеті, покращене харчування пацієнтів за нормою №5 – лікувальна))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.07.2026 12:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих), Комплект триразового харчування однієї особи на добу відповідно до меню-розкладу
Кількість
15000 комплект
Період постачання
(не задано)
Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих при цукровому діабеті), Комплект триразового харчування однієї особи на добу відповідно до меню-розкладу
Кількість
2550 комплект
Період постачання
(не задано)
Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (покращене харчування пацієнтів за нормою №5 – лікувальна), Комплект чотириразового харчування однієї особи на добу відповідно до меню-розкладу
Кількість
3000 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 467 400.00 UAH