-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (послуги з ремонту паркових лав у м.Курахове Мар'їнського району Донецької області)
Тендер Prozorro UA-2019-01-08-000361-a
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
ba123043e83d4e75bdadad7c7a427e50
Внутрішній номер закупівлі:
2993243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-08-000361-a
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Батрак Віталій Васильович 380958731163 public.tender@ukr.net http://gorsovet.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2019 13:22 - 13.01.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2019 13:22 - 23.01.2019 17:00
Аукціон:
24.01.2019 15:36 - 24.01.2019 15:57
Період кваліфікації:
24.01.2019 15:57 - 29.01.2019 16:52
Період завантаження договору:
24.01.2019 15:57 - 13.02.2019 15:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з ремонту паркових лав у м.Курахове Мар'їнського району Донецької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТАНДАРТ-ЕЛІТГРУП"
Оскарження: 24.01.2019 15:57 - 09.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41821791
-
Контактна особа:
Єрмак Марина 380508096335, 380508096335 standart.elit@gmail.com
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 23-В
Оскарження: 24.01.2019 15:57 - 09.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
259 534.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2019 16:52
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ВЕНДС-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39146107
-
Контактна особа:
Іскович Віктор Іванович 380994422872, 380994422872 vends742@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Плеханова,30
Початкова пропозиція
256 995.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 355.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
da63d27ed8924fc7a1a6906c9d347527
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-08-000361-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СТАНДАРТ-ЕЛІТГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41821791
-
Контактна особа:
Єрмак Марина 380508096335, 380508096335 standart.elit@gmail.com
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 23-В
Номер договору:
53/ПБ/Т
Сума договору:
252 225.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.02.2019 08:46
Статус:
Виконаний