-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (послуги з ремонту паркових лав у м.Курахове Мар'їнського району Донецької області)
252 225.31
UAH з ПДВ
Номер:
da63d27ed8924fc7a1a6906c9d347527
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-08-000361-a-c1
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Контактна особа:
Батрак Віталій Васильович 380958731163 public.tender@ukr.net http://gorsovet.org.ua/
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СТАНДАРТ-ЕЛІТГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41821791
-
Контактна особа:
Єрмак Марина 380508096335, 380508096335 standart.elit@gmail.com
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 23-В
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАналіз за цим CPV
Номер договору:
53/ПБ/Т
Дата підписання:
12.02.2019 08:46
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
252 225.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 252 225.31 UAH)
Оплачено:
252 225.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 252 225.31 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з ремонту паркових лав у м.Курахове Мар'їнського району Донецької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2019
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
ad19d808f7494bd899b1e6b0481db56c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди зменшити суму за договором на 4,69 грн.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.12.2019 11:05
Статус:
Опубліковано