-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (послуги з ремонту паркових лав у м.Курахове Мар'їнського району Донецької області)
Тендер Prozorro UA-2019-01-08-000361-a
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2019 13:22 - 13.01.2019 17:00
Відповідь надана
Уточнення об'єму покраски
Номер:
a84117f99baf4095b3aab61bcf55e789
Дата опублікування:
11.01.2019 14:31
Опис:
Доброго дня. Чи правильно я зрозумів, що покриття металевих поверхонь дорівнює 1741м.кв. та дерев'яних 5451м.кв. відповідно?
Відповідь:
У відповідь на Ваші запитання тендерний комітет Курахівської міської ради повідомляє наступне: покриття металевих поверхонь дорівнює 1741м.кв. та дерев'яних 5451м.кв.
Дата відповіді:
15.01.2019 08:32