-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи припливно-витяжної вентиляції приміщень № 123, 124, 126, 118, 327 за адресою: вул. Володимира Вернадського, 2/4 м Дніпро. Коригування»
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-007243-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 19 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 19 днів назад
6 413 104.00
UAH без ПДВ
Номер:
d41eff72e8f94062b3472174b11eed74
Внутрішній номер закупівлі:
29929798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-007243-a
Замовник:
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39568620
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕРНАДСЬКОГО, 2/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Рижинков +380633904483 oleksii1.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 413 104.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 14:21 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 14:21 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
12.08.2026 13:41 - 12.08.2026 14:04
Період кваліфікації:
12.08.2026 14:04 - 17.08.2026 13:08
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 413 104.00 «Капітальний ремонт системи припливно-витяжної вентиляції приміщень № 123, 124, 126, 118, 327 за адресою: вул. Володимира Вернадського, 2/4 м Дніпро. Коригування»