-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи припливно-витяжної вентиляції приміщень № 123, 124, 126, 118, 327 за адресою: вул. Володимира Вернадського, 2/4 м Дніпро. Коригування»
Оголошено тендер
7 695 724.80
UAH
Номер:
70102575fe634e22a86376ddccd2e92c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-007919-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39568620
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕРНАДСЬКОГО, 2/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39568620
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕРНАДСЬКОГО, 2/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 695 724.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт системи припливно-витяжної вентиляції приміщень № 123, 124, 126, 118, 327 за адресою: вул. Володимира Вернадського, 2/4 м Дніпро. Коригування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 13:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума7 695 724.80 UAH