-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г 13-100, Вугілля кам’яне марки ДГ 25-50
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-010763-a
Торги не відбулися
1 987 583.33
UAH без ПДВ
Номер:
59d936ba16234bf19a95eca15e5f5fd5
Внутрішній номер закупівлі:
29921422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-010763-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380971599786 oleg_samunik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 987 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 17:28 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 17:28 - 04.08.2026 18:00
Аукціон:
з 05.08.2026 13:16
Період кваліфікації:
04.08.2026 18:00 - 06.08.2026 15:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 987 583.33 Вугілля кам’яне марки Г 13-100, Вугілля кам’яне марки ДГ 25-50