-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г 13-100, Вугілля кам’яне марки ДГ 25-50
Оголошено тендер
2 385 100.00
UAH
Номер:
5394994d0bd3460f81819f4e84115943
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-012408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 385 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г 13-100, Вугілля кам’яне марки ДГ 25-50
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №98 від 27.07.2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
27.07.2026 16:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДунаївці
Сума60 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДунаївці
Сума2 324 600.00 UAH