-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області» (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-007238-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
26 913 439.67
UAH без ПДВ
Номер:
6f9623aa97f84330b47593cb076390fc
Внутрішній номер закупівлі:
29917916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-007238-a
Замовник:
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26348634
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, СМТ. КАЛИНІВСЬКЕ, ВУЛ. ШКІЛЬНА, БУД. 114
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгеній Кір'ян +380930126525 evgenij.villain1874@gmail.com https://kalynivske-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
26 913 439.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 14:45 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 14:45 - 13.08.2026 10:00
Аукціон:
з 14.08.2026 15:17
Період кваліфікації:
13.08.2026 10:00 - 20.08.2026 14:14
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 913 439.67 «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області»