• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області» (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

32 296 127.60 UAH
Номер: ee778f017ee342d6b73b9293e855c165
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-007408-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 32 296 127.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області» (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 27.07.2026 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума32 296 127.60 UAH