-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Миколаївський ліцей(навчальний корпус літ. «А», котельня літ. «Б») Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, за адресою: селище Миколаївка, вул.Шкільна, 22» (код ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-000752-a
Торги відмінено
1 689 831.00
UAH без ПДВ
Номер:
b34cb521dff5487d99c07a122cd42aea
Внутрішній номер закупівлі:
29911436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-000752-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44000151
-
Адреса:
67000, Україна, Одеська область, селище Миколаївка, вул. Шкільна, будинок 22 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Коваль +380970122586 viddilbuh151@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 689 831.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 09:26 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 09:26 - 11.08.2026 09:05
Аукціон:
з 12.08.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
eb3916ae9ea64f90a9c0f40c0d6be4eb
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі було допущено технічну помилку та не вірно визначено очікувану вартість закупівлі.
Період оскарження:
05.08.2026 14:47 - 16.08.2026 00:00
Дата опублікування:
05.08.2026 14:47
Дата виконання:
16.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 689 831.00 «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Миколаївський ліцей(навчальний корпус літ. «А», котельня літ. «Б») Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, за адресою: селище Миколаївка, вул.Шкільна, 22» (код ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи)