-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Миколаївський ліцей(навчальний корпус літ. «А», котельня літ. «Б») Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, за адресою: селище Миколаївка, вул.Шкільна, 22» (код ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи)
Оголошено тендер
1 689 831.00
UAH
Номер:
a8b047a08e624d93ba286e6abad440f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-000302-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44000151
-
Адреса:
67000, Україна, Одеська область, селище Миколаївка, вул. Шкільна, будинок 22 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44000151
-
Адреса:
67000, Україна, Одеська область, селище Миколаївка, вул. Шкільна, будинок 22 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 689 831.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Миколаївський ліцей(навчальний корпус літ. «А», котельня літ. «Б») Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, за адресою: селище Миколаївка, вул.Шкільна, 22» (код ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.07.2026 08:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума1 689 831.00 UAH