-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі створення програмного забезпечення підсистеми «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на створене програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000392-c
Завершена
2 949 871.08
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 749.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 749.36 UAH
Номер:
b018e8d78bdf4a46b439e4b1d27435d6
Внутрішній номер закупівлі:
2990084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-02-000392-c
Замовник:
Інформаційні судові системи
×
-
Код ЄДРПОУ:
34614292
-
Адреса:
03045, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул, Плещеєва, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зозуля Вячеслав 0442073557 inbox@ics.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 949 871.08 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 749.36 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
80 000.00 UAH
Період уточнення:
02.01.2019 12:52 - 07.01.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2019 12:52 - 17.01.2019 14:00
Аукціон:
18.01.2019 11:42 - 18.01.2019 12:09
Період кваліфікації:
18.01.2019 12:09 - 24.01.2019 10:45
Період завантаження договору:
24.01.2019 10:39 - 13.02.2019 10:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі створення програмного забезпечення підсистеми «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на створене програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ"
Оскарження: 18.01.2019 12:09 - 04.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316320
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" +380443590397 inna.gordienko@company-kit.com http://www.company-kit.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 18.01.2019 12:09 - 04.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 683 972.02 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 683 972.02 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2019 10:39
Документи
10
Скарги
0
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
Оскарження: 24.01.2019 10:39 - 04.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Оскарження: 24.01.2019 10:39 - 04.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 890 755.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 890 755.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2019 10:45
Документи
10
Скарги
0
Товариство з Обмеженою Відповідальністю ЕФ ДІ АЙ КАМПАНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37770359
-
Контактна особа:
Козлов Микола Володимирович 380443370391, 380443370391 info@fdi.net.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 62
Початкова пропозиція
2 945 046.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 945 046.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
56ef928d5c5746b2982129d280507c10
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-02-000392-c-c1
Постачальник:
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Номер договору:
11/02-2019
Сума договору:
2 890 755.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00
Дата підписання:
11.02.2019 14:00
Статус:
Виконаний