-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі створення програмного забезпечення підсистеми «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на створене програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
2 890 755.00
UAH без ПДВ
Номер:
56ef928d5c5746b2982129d280507c10
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-02-000392-c-c1
Замовник:
Інформаційні судові системи
×
-
Код ЄДРПОУ:
34614292
-
Контактна особа:
Зозуля Вячеслав 0442073557 inbox@ics.gov.ua
-
Адреса:
03045, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул, Плещеєва, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/02-2019
Дата підписання:
11.02.2019 14:00
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00
Сума договору:
2 890 755.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 890 755.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі створення програмного забезпечення підсистеми «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на створене програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2019