-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі створення програмного забезпечення підсистеми «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на створене програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000392-c
Завершена
2 949 871.08
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 749.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 749.36 UAH
Період уточнення:
02.01.2019 12:52 - 07.01.2019 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим