-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-002906-a
Завершена
1 500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
327580f68c1a47c798b7f5134dcf93ae
Внутрішній номер закупівлі:
29864519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-002906-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мондровський +380332780506 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 10:57 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 10:57 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 13:08
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 29.07.2026 08:17
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами