-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
eae2c238b5dc4dda86d62dbaf020f472
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-003658-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування:
21.07.2026 10:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під опорами повітряних ліній 6-10-35-110 кВ
Кількість
100 послуга
Період постачання
(не задано)
Винесення в натуру меж земельної ділянки ПЛ 6-10-35-110 кВ, КТП, ЗТП, ЩТП, РП,ПС
Кількість
50 послуга
Період постачання
(не задано)
Топографо-геодезична зйомка земельної ділянки ПЛ 6-10-35-110 кВ, КТП, ЗТП, ЩТП, РП,ПС у Волинській області з погодженнями комунальних служб та відповідних інстанцій щодо мереж водо-, газо-, електро- та зв’язку з використанням даних публічної кадастрової карти щодо площі ділянки не більше 1 га
Кількість
7 послуга
Період постачання
(не задано)
Топографо-геодезична зйомка місцевості у Волинській області з погодженнями комунальних служб та відповідних інстанцій щодо мереж водо-, газо-, електро- та зв’язку з використанням даних публічної кадастрової карти площею більше 1 га
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 500 000.00 UAH