-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інвентар і устаткування для зали дзюдо, зали боротьби
Тендер Prozorro UA-2016-10-05-001673-b
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер:
706483e8c9e3446fbb2bf0707b4ae2c2
Внутрішній номер закупівлі:
298449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-05-001673-b
Замовник:
Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки
×
-
Код ЄДРПОУ:
20361881
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІЩЕНСЬКА, будинок 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ДВУОР ім С Бубки Бахмут +380951048897 dvuor.s.bubki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37421000-5 Гімнастичні матиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
28 500.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2016 16:29 - 11.10.2016 17:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2016 16:29 - 21.10.2016 17:00
Аукціон:
24.10.2016 11:03 - 24.10.2016 11:24
Період кваліфікації:
24.10.2016 11:24 - 28.10.2016 09:55
Період завантаження договору:
24.10.2016 11:24 - 13.11.2016 11:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інвентар і устаткування для зали дзюдо, зали боротьби
×
-
ДК 016:2010:
32.30.14-00.00 Інвентар і устатковання для гімнастичних залів, фітнес-центрів і атлетичних залів
Кількість
362 штуки
Період постачання
04.11.2016 - 15.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Канівець Євгеній Васильович
Оскарження: 24.10.2016 11:24 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2865914811
-
Контактна особа:
Бойко Олександр Володимирович +380445655370 info@boyko-sport.com.ua http://boyko-sport.com.ua
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Тростянецька, 6, кв. 99
Оскарження: 24.10.2016 11:24 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
920 064.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 064.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2016 09:55
Документи
64
Скарги
0
ФОП Кучеренко О.П
×
-
Код ЄДРПОУ:
3177813035
-
Контактна особа:
Кучеренко Олексій Петрович +380443310929 greenhill_ua@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, м.Київ вул. Тростянецька 6Д кв115
Початкова пропозиція
950 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
dcf003ac8df143f5955c32c43830c762
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-05-001673-b-a1
Постачальник:
ФОП Канівець Євгеній Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2865914811
-
Контактна особа:
Бойко Олександр Володимирович +380445655370 info@boyko-sport.com.ua http://boyko-sport.com.ua
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Тростянецька, 6, кв. 99
Номер договору:
0911
Сума договору:
920 064.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
09.11.2016 10:00
Статус:
Підписаний