-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інвентар і устаткування для зали дзюдо, зали боротьби
Тендер Prozorro UA-2016-10-05-001673-b
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2016 16:29 - 11.10.2016 17:00
Відповідь надана
Вопрос
Номер:
603b5013d1964d1b9ec2fa31ed7915d1
Дата опублікування:
07.10.2016 17:42
Опис:
ФОП Святодух -
Свидетельство, что подтверждает соответствие изделия к стандарту утвержденного Международной федерацией дзюдо" и "так же должны иметь рекомендацию к проведению соревнований в Украине" - возможно ли участвовть без них?
Відповідь:
Добрий день, дякуємо за Ваше запитання.
Повідомляємо, що згідно рішення тендерного комітету (протокол № 25 від 10.10.2016 р.) щоб заборонити участь у відкритих торгах у Замовника не має повноважень. Але, неподання вказаного вище свідоцтва буде розцінюватися Замовником як невідповідність технічним умовам тендерної документації.
Відповідь надана
Документы для тендера
Номер:
8f62b640c413449fba703476fce69baf
Дата опублікування:
07.10.2016 13:07
Опис:
ФОП Святодух В.С.
В федерации борьбы с недоумением восприняли вопрос о "свідоцтві відповідності стандарту FILA" и пути его получения. Порекомендовали обратиться в Стокгольм или в Берлин, где находятся службы FILA
Насколько важно иметь такие документы для участия в данном тендере?
Відповідь:
Добрий день, дякуємо за Ваше запитання.
Повідомляємо, що згідно рішення тендерного комітету (протокол № 25 від 10.10.2016 р.) так як відповідність товару до вимог стандартів FILA напряму впливає на якість товару та можливість проведення змагань в Україні свідоцтво відповідності стандарту FILA є необхідним.